Tekrar Dene


Şifreniz Değişmiştir
Tamam

Lütfen Bekleyiniz...
Multinet

Kart Kullanıcı Portali

Üye Girişi

E-Posta Adresi

Şifre


Multinet Kartınız var ancak üyeliğiniz yok mu?

Üye Ol

Ad

Soyad

E-Posta

Cep Telefonu

Şifre

Şifre(Tekrar)Kaydı Tamamla

Kullanıcı Sözleşmesi

MULTINET BIREYSEL HIZMET SATIS SÖZLESMESI

1 – TARAFLAR:
MULTINET Kurumsal Hizmetler A.S. (Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sokak No:12 Multinet Plaza Şişli, İstanbul) Bundan böyle MULTINET olarak anilacaktir.

Asagida ünvani ve adresi belirtilen kisi/birey, bundan böyle MULTINET BIREYSEL MÜSTERISI olarak anilacaktir.

2 – TANIMLAR:
İs bu sözlesmede yer alan asagidaki terimler karsiliklarinda yazili olani temsil eder:

2.1. MULTINET : MULTINET sisteminin kurucusu olan firma.

2.2. MULTINET SISTEMI : MULTINET’in, üyesi olan isyerlerinden olusan bir üye agi içinde, MULTINET’in sundugu herhangi bir ödeme çözümü ile MÜSTERI’lerine hizmet sagladigi sistemin adi

2.3. MULTINET ÜYESI :Yukarida anilan organizasyona katilarak MULTINET MÜSTERI’lerine hizmet sunan ve karsiliginda MULTINET kartlari ile ödeme kabul eden isyerleri.

2.4. KURUMSAL MULTINET MÜSTERISI : Personeline MULTINET sistemi sunan firma ve kuruluslar

2.5. BIREYSEL MULTINET MÜSTERISI : Multinet ile bireysel sözlesme yapan MULTINET sistemi kullanicilari.

2.6. MULTINET CÜZDAN : mal ve hizmet aliminda kullanilmak üzere MULTINET in sundugu elektronik ödeme sistemi. Multinet Cüzdaninin kullanicilari Kurumsal ve Bireysel MULTINET Müsterileridir

2.7. MULTINET KURUMSAL KARTI : MULTINET MÜSTERI’si olan firma yada kuruluslarin çalisanlarina mal ve hizmet aliminda kullanilmak üzere verdigi elektronik cüzdan.

2.8. MULTINET BIREYSEL KART : MULTINET MÜSTERI’si olan firma yada kuruluslarin çalisanlarina mal ve hizmet aliminda kullanilmak üzere verdigi elektronik ödeme karti sahibi çalisanlarin/bireylerin, yada MULTINET‘ten hizmet almak isteyen diger bireylerin; MULTINET tarafindan mal ve hizmet faturalarinin bizzat yükleme yapan kart kullanicisinin ismine düzenlenecegi ve ödemeleri müsteri/bireyler tarafindan yapilacak olan, bireysel nitelikli elektronik MULTINET cüzdani

2.9. EK CÜZDAN : MULTINET tarafindan MÜSTERI’nin talebi dogrultusunda, mal ve hizmet alimi ile diger tasarruflarda kullanilmasi için ödeme, güvenlik ve benzerleri tamamen müsteri sorumlulugunda olmak üzere olusturulan ek cüzdan hamiline yönelik MULTINET elektronik ödeme sistemidir.

2.10. SIPARIS YÖNTEMI : MÜSTERI’nin MULTINET nezdindeki hesaplari üzerinde telefon, mobil uygulamalar, faks, internet ve benzeri vasitalar araciligi ile yükleme talimati verilmesidir.

3 – KONU:

3.1. MULTINET, müsterilerine MULTINET üye agi içerisinde çesitli konularda mal ve hizmet alimlarinda, faturasi, MULTINET tarafindan müsteri’nin sahsen adina düzenlenecegi, Multinet Cüzdan avantajlarindan müsteri’nin yararlanmasina yönelik olarak müsteri’nin bizzat kendi tasarrufu ve tercihleri dogrultusunda, kendisinin belirleyecegi sinirlar dahilinde, hizmet verilmesi ve ödemesinin Multinet Cüzdani ile organize edilmesi,

3.2.MULTINET bu hizmeti, halen MULTINET’den kurumsal hizmet alan kurumsal MÜSTERI’lerin, kart tahsis ettigi çalisanlarindan, bireysel Multinet Müsterisi olmak isteyen kart hamillerine ayri bir kart ihtiyaci duyulmaksizin, çalistiklari kurum tarafindan kendi kullanimlarina tahsis edilmis MULTINET kartinin limitlerini, kendi ödemeleri mukabilinde (çalistiklari isyerinin yüklemelerinden ayri olarak) artirilmasini, bu artirilan limitin MULTINET üye agi içerisinde faturalari MULTINET tarafindan yükleme yapanin ismine düzenlenecegi mal ve hizmet aliminda kullanabilmelerine iliskin hizmet ve bu hizmet bedelinin ödenmesi isbu sözlesmenin konusunu teskil etmektedir.

3.3.MULTINET bu hizmeti, MULTINET kart’i ilk kez kullanacak bireyler adina yeni kart tahsis etmek suretiyle, belirlenen limiti bireyin kendi ödemeleri mukabilinde MULTINET üye agi içerisinde mal ve hizmet aliminda kullanmasi ve faturalarinin MULTINET tarafindan yükleme yapanin ismine düzenlenmesine iliskin hizmet ve bu hizmet bedelinin ödenmesi isbu sözlesmenin konusunu teskil etmektedir.

4- UYGULAMA VE MÜSTERI SORUMLULUKLARI:

MÜSTERI burada yazili isleyis sistemini bildigini, anladigini ve buna itirazi olmadigini, ayrica bu sözlesmede açiklanan sorumluluklarini kabul ettigini, geregini yerine getirecegini kabul ve taahhüt eder.

4.1. Üye isyeri, Multinet Cüzdan ile alisveris yapan kisiler adina fis yada fatura düzenlemeyecek, Multinet Cüzdandan yapilan harcama tutarinca faturayi MULTINET adina düzenleyecektir. Bu nedenle MÜSTERI üye isyerlerinden ayrica bir fis yada fatura talebinde bulunamaz. Zira yükleme bedeli kadar fatura MULTINET tarafindan müsteriye/cüzdan kullanicisina zaten kesilmektedir.

4.2. MULTINET MÜSTERISI olan sahislar kendi ve/veya sorumlulugunu üstlendikleri ek cüzdan sahipleri adina belirli dönemler için siparis edecekleri Multinet Cüzdanlarina yüklenecek ödeneklere iliskin siparislerini siparis yöntemlerinden herhangi biriyle MULTINET’e aktarirlar. Böylelikle müsteriler yapacaklari bu sözlesme ile MULTINET‘in hizmetlerinden ve MULTINET avantajlarindan yararlanabileceklerdir. bireysel yükleme yaptirma yetkisi münhasiran bireysel Multinet Müsterisine aittir. Ayni cüzdanin hem kurumsal ve hem bireysel kullanim fonksiyonundan yararlanilmasi halinde dahi kurumsal yükleme yaptirma yetkisi yalniz MULTINET kurumsal MÜSTERI’si olan sirket/kuruma, bireysel yükleme yaptirma yetkisi ise ancak kendisiyle bireysel sözlesme yapilan cüzdan kullanicisina aittir.

4.3. MULTINET, her cüzdana sifre hizmeti verir..

Kurumsal kartina bireysel yükleme yaptirmak isteyen ve isbu sözlesmeyi imzalayan bireysel kullanicilarin halen kullanimlarinda bulunan kartlarin sifresiz kullaniliyor olmasi halinde, bu bireysel Multinet Müsterisi MULTINET ÜYE ISYERI’ndeki P.O.S terminallerini bizzat kullanarak kendisine sifre belirlemek ve gerektiginde degistirmek zorundadir. Gerek kartini P.O.S vasitasiyla sifrelendirmeyen, gerekse sifre güvenligini tesis etmeyen yada sifresini tamamen iptal etmek yada kartini sifrelendirmemek suretiyle sifresiz kullanimi tercih eden bireysel Multinet Müsteri’nin bundan dogan zararinin sorumlulugu tamamen kendisine aittir.

4.4. Sifre güvenligi tamamiyle müsteri sorumlulugundadir. MÜSTERI sifrenin/sifrelerin gizli kalmasi için gerekli dikkat ve özeni gösterecegini, bu sifreyi/sifreleri herhangi bir üçüncü sahisa (MULTINET personeli dahil), açiklamayacagini ve bu sifrenin herhangi bir üçüncü sahis tarafindan kullanimina izin vermeyecegini, yetkisiz kullanimini önleyecek güvenlik tedbirlerini almak zorunda oldugunu, sifresinin herhangi bir kisi tarafindan ögrenildigi konusunda süpheye düstügünde, derhal sifresini degistirecegini, sifrenin/sifrelerin herhangi bir üçüncü sahis tarafindan kullaniminin sonuçlarindan tamamiyle kendisinin sorumlu oldugunu beyan ve kabul eder MÜSTERI, sifrelerin üçüncü kisilerin kullanimindan ve bunun neticelerinden kendisinin sorumlu oldugunu, MULTINET’in sifreleri kullanmak suretiyle islem yapan kisilerin kimliklerini arastirma yükümlülügünün olmadigini bu sifrelerin kullanimi suretiyle yapilan islemlerin kendisini baglayici oldugunu kabul ve beyan eder.

4.5. Sifre hizmetinin kullanilmadigi hallerde meydana gelebilecek siparis aksamalarindan yanlis yüklemelerden, cüzdani ele geçiren üçüncü kisilerin kötü niyetinden kaynaklanan sorunlardan bizzat MÜSTERI sorumludur. MÜSTERI, bu sözlesme çerçevesinde MULTINET tarafindan verilecek hizmetlerden yararlanma hakkinin munhasiran kendisine ait oldugunu kabul ve beyan eder.

 

4.6. MÜSTERI, cüzdani ve/veya ilgili sifre numarasininin her ne sebeple olursa olsun üçüncü kisiler tarafindan kullanilmasindan sorumludur. MÜSTERI, kendisine ait cüzdan ve sifrenin kullanilmasi suretiyle yapilan islemlerle ilgili olarak, bu islemin kendisi tarafindan yapilmadigi yolundaki itiraz ve defi haklarindan pesinen feragat ettigini kabul ve beyan eder. MÜSTERI, Multinet Cüzdanin kaybolma, çalinma, zorla alinma gibi herhangi bir sekilde elinden çikmasi halinde, bu hususu MULTINET’e gecikmeksizin derhal bildirecek ve MULTINET tarafindan cüzdan ve sifre degisikligi yapilincaya kadar hesabindan yapilacak bütün islemler müsteri tarafindan yapilmis sayilacaktir.

4.7. MULTINET cüzdanin müsteriye teslimi, bu sözlesmede belirtilen MULTINET merkez adresinde gerçeklestirilir. Ancak MÜSTERI, bu sözlesmeyle kartlarin kendi adresinde teslimini istemis oldugundan, bu teslimatin Posta, kargo vb. yollarla yapilmasini kabul etmis ve MÜSTERI adresine bu sekilde yapilacak her türlü teslimatin, MÜSTERI’nin bizzat kendisine yapilmis sayilacagini, Posta vb. gönderi vasitalarindan kaynaklanan her türlü hasar, kayip vb. zarardan MÜSTERInin sorumlu olacagini, MÜSTERI, adresinde teslim alanin, teslime yetkili kisi olup olmadigi vb. yöndeki itiraz ve defi haklarindan pesinen feragat ettigini, adresine bu sekilde yapilan her teslimatin bizzat MÜSTERI’nin kendisine yapilmis sayilacagini, keza gönderinin yolda meydana gelen hasar ve/veya ziyanindan kendisinin sorumlu olacagini MÜSTERI kabul ve taahhüt eder. Teslimatin gerçeklesmesinden sonra dogabilecek her türlü zarar MÜSTERI’nin kendisine aittir.

4.8. MÜSTERI, mülkiyeti MULTINET Kurumsal Hizmetler A.S.’ye ait olan her bir Multinet Cüzdan için, MULTINET’in belirleyecegi cüzdan kullanim ücretinin cari hesabina borç olarak kaydedilmesini ve ödemeyi kabul ve taahhüt eder. MÜSTERI kayip, bozulan cüzdanlar yerine siparis edilen yeni cüzdanlar için de MULTINET’in uygun görecegi cüzdan bedelini ayrica öder. MÜSTERI, MULTINET nezdindeki hesabini kapattigi taktirde MULTINET BIREYSEL CÜZDAN’ini, MULTINET’e iade etmek ya da bedelini ödemek zorundadir. Ayrica, MÜSTERI kullanilmayan cüzdanlardan dolayi yükleme bedelinin iadesi talebinde bulunamaz

4.9. MÜSTERI’nin P.O.S vasitasiyla ya da MULTINET tarafindan sunulan diger ödeme sekilleriyle yapacagi alisverislerde, P.O.S tarafindan üretilecek belgede ya da kendisine MULTINET’in sunacagi bir yöntemle belirtilecek alis veris miktari kadar borçlandigini ve bu tutarin MULTINET nezdindeki hesabindan, ÜYE ISYERI hesabina aktarilmasi konusunda MULTINET’i yetkili kildigini MÜSTERI kabul ve beyan eder.

4.10. MÜSTERI, alti ay süre ile yükleme yapmadigi ya da kullanmadigi cüzdanlar için cüzdan kullanim ücreti yani sira kayip ya da çalinti nedeniyle yeni cüzdan bedeli miktarinca MULTINET’e hizmet bedeli ödemeyi, bu bedelin dahi cari hesabina borç olarak kaydini kabul ve taahhüt eder.

4.11. MÜSTERI’ye teslim edilen Multinet Cüzdanlar, MÜSTERI tarafindan aksi durum talep edilmedikçe verilen siparis türüne uygun tüm üye kuruluslarda kullanilabilecek ve MÜSTERI’nin talebi ile tekrar yükleme yapilabilecektir. Su kadar ki, MÜSTERI, RestoNet hizmetlerinden yararlanabilecek, diger OtelNet, PetroNet vb. MULTINET hizmetlerinden, MULTINET’in yapacagi duyuruya göre kullanabilecektir.

4.12. MÜSTERI, MULTINET hizmetlerini üçüncü bir kisinin, MÜSTERI’nin sifresini kullanarak MÜSTERI yerine siparis talimati vermesi veya MÜSTERI’den ya da MULTINET’ten kaynaklanan bir yanlislik nedeniyle MÜSTERI cüzdanina yükleme/fazla yükleme yapilmis olmasi halinde, MÜSTERI durumu derhal MULTINET’e bildirmek ve yanlisligin düzeltilmesini istemek ve bu yüklemeyi kullanmamak zorundadir. Aksi takdirde sözkonusu yanlis/fazla yükleme bedelinin cari hesabina borç kaydedilmesini, bu yükleme bedelini nakden ve defaten derhal ödemek zorunda oldugunu, bu bedelin dahi kredi cüzdanindan ya da uygun gördügü sair yollarla tahsile MULTINET’in yetkili oldugunu, MÜSTERI kabul ve taahhüt eder.

4.13. MULTINET, yasalara, sözlesme sartlarina, vb. aykiri kullanim halinde, ya da süphe duymasi halinde, hiçbir ihtar yada ihbara gerek kalmaksizin, hiçbir gerekçe göstermeden MÜSTERI nin cüzdanini bloke edebilir, kullanimini engelleyebilir, cüzdanin iadesini talep edebilir, cüzdana el koyabilir, yenilemeyebilir. Bu duru, müsteriye her ne ad altinda olursa olsun Multinet’ten bir talep ve tazminat hakki dogurmaz.

4.14. Multinet Cüzdan, yalniz ve yalniz MULTINET üye isyerlerinde mal ve/veya hizmet alimlarinda, alis veris amaciyla kullanilabilir. Nakde çevrilemez, para karsiliginda devir, temlik ya da ciro edilemez.

4.15. MÜSTERI, bu sözlesme sartlarinin, MULTINET tarafindan 30 gün öncesinden MULTINET internet sitesinde yazili olarak ilan edilmesi kaydiyla tek tarafli olarak degistirebilecegini, ayrica kendisine bir ihtar yada ihbara gerek olmadigini kabul ve taahhüt eder.

4.16. MÜSTERI, ödemesini her ne sebeple olursa aksatmasi halinde MULTINET’in, herhangi bir bildirime gerek duymaksizin tek tarafli olarak sözlesmeyi feshetme ve/veya cüzdanlarin kullanimini durdurma/iptal etme hakki oldugunu kabul eder ve MULTINET’in bu hakkini kullanmasi, MÜSTERI’yi, MULTINET’e olan borçlarini ödemeden ve diger sorumluluklarindan kurtarmaz. Müsteri tarafindan ödemelerin gününde yapilmamasi yada limit asimi vb. durumlarda MÜSTERI, ödeme yapmasi gereken tarih ile gerçek ödeme tarihi arasinda geçen süre için aylik %10 oraninda vade farki, temerrüdü halinde ise bu oranini iki kati oraninda temerrüt faizi ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

4.17. MÜSTERI, MULTINET’e, e-mail, sms, telefon, faks yada MULTINET’in önerdigi diger iletisim araçlari ile ulastirdigi bilgi, talimat ve/veya siparislerin dogru oldugunu bu siparis ya da talimatlar geregince MULTINET’in verdigi hizmetin bedelini hiçbir ihtar ya da ihbara gerek kalmaksizin cari hesabina borç kaydedilmesini, bu türden bir hizmet alim siparisinde ya da alim talimatinda bulunmadigi vb. türden itiraz ve defi haklarindan pesinen feragat ettigini, bu türden yapilabilecek yanlislik, vs. den tamamen kendisinin sorumlu olacagini, hatta siparisi disinda fazla yükleme olmasi halinde MULTINET ile iletisime geçip yanlisligi düzelttirmedigi takdirde bedelini ferileri ile birlikte, hiçbir ihtar yada ihbara gerek olmaksizin ödemekle sorumlu olacagini, bu bedelin dahi varsa vermis oldugu kredi kartindan yada sair yollarla MULTINET’in tahsile yetkili oldugunu pesinen kabul ve taahhüt eder.

4.18. MÜSTERI, MULTINET hizmetlerini kullanirken, verdigi talimatin (bu talimat bir baskasi tarafindan ve fakat MÜSTERI kartina yüklenmesi yönünde verilmis olsa dahi) güvenilirliginin arastirilmasina gerek olmadigini, buna göre islem yapilmasini ve bu talimatlariyla ilgili olarak MULTINET’in maruz kaldigi veya ödedigi meblaglari MÜSTERI hesabina borç kaydetmek konusunda MULTINET’in yetkili oldugunu, bu tutari MULTINET’in MÜSTERI ödemelerinden mahsubuna ve/veya kredi kartindan ya da uygun gördügü sair yollarla tahsile yetkili oldugunu kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

4.19. MÜSTERI, talep etmis oldugu siparisin/islemin, belirli bir deger veya limiti asmasi, kredi karti limitinin yetersiz olmasi ve/veya MULTINET’in gerekli görmesi (güvenlik ihlalinden süphelenmesi vb. nedenlerle arastirma ihtiyaci hissetmesi) halinde, MÜSTERI talimatini uygulamama, hizmeti askiya alma yada reddetme yetkisi oldugunu kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

4.20. MÜSTERI, talimatlarinin/siparislerinin uygulanmasi esnasinda islemin yapilmamasindan/tamamlanmamasindan veya sonuçlanmamasindan teknik vs. sebeplerle dogabilecek gecikmelerden, ihmal, veya kusurlarindan kaynaklansa dahi MULTINET 'in sorumlu olmayacagini kabul ve beyan etmektedir.

4.21. MÜSTERI tarafindan verilen hatali veya eksik talimatlarla ilgili olarak MULTINET tarafindan bir sorumluluk kabul edilmeyecegini, tüm sorumlulugun MÜSTERI’ye ait oldugunu MÜSTERI kabul ve beyan etmektedir.

MULTINET hizmetlerinin, teknik bakim vb. nedenlerle geçici süreyle durdurabilecegini MÜSTERI kabul ve beyan etmektedir.

4.22. MULTINET, isbu sözlesme konusu islemler ve hizmetlerle ilgili olarak, islem aninda yürürlükte bulunan ve uygulanan oranlarda ve tutarlarda ücret ve komisyon talep etmeye yetkilidir.

4.23. MÜSTERInin siparis konusunda yetkili olarak bir baskasini ya da birden fazla kisiyi bildirmesi halinde ve aksine bir talimat verilmedigi takdirde, bu kisilerin her birinin siparis verme vs. tasarruf yetkisine haiz oldugunu, bu ticari iliskide MÜSTERI, bildirdigi kisi/kisilerin temsilcisinin bu tasarruf yetkisini kullanmasindan dogacak sonuçlari kabul ve taahhüt eder.

4.24. Keza MÜSTERI, varsa MULTINET nezdindeki dogmus ve dogacak her türlü alacaginin, MULTINET’de bulunan veya herhangi bir zaman ve sekilde bulunabilecek olan bütün senetler ve emtiayi temsil eden belgeler ile diger kiymetli evrak, mal ve esyalarinin üzerinde MULTINET’in hapis hakki bulunacagini ve bunlarin ve bütün alacaklarinin ve hesaplarinin MULTINET’e rehnedilmis oldugunu ve muaccel olup olmadigina bakilmaksizin ve herhangi bir ihbarda bulunulmaksizin MULTINET’in alacaklarini bunlarla takas ve mahsuba yetkili oldugunu kayitsiz sartsiz kabul ve beyan eder.

4.25. Müsteri, MULTINET’in pesin yada kredi karti ile ödeme sistemi disinda cari hesap iliskisi içerisinde müsterileri ile alacak borç iliskisini zimmet ve matlup seklinde yürütmeye yetkili oldugunu, bu çerçevede müsterinin tercihine uygun olarak belirlenen ödeme ve vade seçenekleri dogrultusunda belirlenmis vadelerde ödemelerin yapilmasi esasina göre de, sistemin isleyebilecegini, bu durumda geç ödeme halinde 4.16 madde hükümlerinin uygulanacagini, gününde yapmadigi ödemeler ile ilgili olarak MULTINET’in Kurumsal Müsteri çalisani olmasi halinde, ödemedigi borç tutari, ferileri vs. cari hesap borcu kadar kurumsal cüzdanindan MULTINET in mahsup etmek suretiyle alacagini tahsile yetkili oldugunu, bu konudaki her türlü itiraz ve def’i haklarindan pesinen feragat ettigini kabul ve taahhüt eder.

4.26. MÜSTERI, MULTINET hizmetlerinin saglanmasi için, MULTINET'in zaman zaman MÜSTERI'ye bildirecegi masraf cetvelindeki ücretleri ödeyecegini kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. MÜSTERI, bu ücretlerin tutarini ve sartlarini, hiçbir ihtar yada ihbara gerek kalmaksizin MULTINET’in tek tarafli iradesi ve tasarrufuyla degistirilebilecegini kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. MÜSTERI, MULTINET hizmetlerinin saglanmasina iliskin masraflari MÜSTERI hesabina borç yazmaya MULTINET 'i yetkili kildigini kabul ve beyan etmektedir. MULTINET, MULTINET hizmetleri altinda yeni hizmetler sundugu zaman, bu ilke ve kosullar uyarinca zaman zaman MÜSTERI'ye internet sitesinden bildirerek ek sartlar koyabilecegini MÜSTERI kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

4.27. MÜSTERI, MULTINET 'i gerekli görmesi ve/veya hizmetlerin etkili bir sekilde uygulanabilmesi amaciyla, MULTINET ilke ve kosullarinin, hiçbir ihtar yada ihbara gerek kalmaksizin MULTINET tarafindan tek tarafli olarak uygun gördügü sekil ve sartda degistirilebilecegini, kabul ve beyan etmektedir. MULTINET sözkonusu uygulamalarini internet ortaminda duyurur. MÜSTERI, hizmeti aldigi tarihteki fiyat ve sartlarin geçerli olacagini kabul ve taahhüt eder. MÜSTERI, sayet bu sartlarla hizmeti almak istemezse bunu derhal MULTINET’e bildirmek ve hizmet talep etmemek gerekiyorsa fesih hükümleri çerçevesinde fesih ihbarinda bulunmak zorundadir. Ancak MÜSTERI ve MULTINET arasinda tahakkuk eden hak ve yükümlülüklerin baki oldugunu MÜSTERI kabul ve beyan etmektedir. MÜSTERI, almis oldugu hizmetin bedelini hizmeti aldigi tarihteki MULTINET ücret tarifesi geregince ödemek zorundadir.

4.28. MULTINET internet sitesinden saglanan bilgiler sadece bilgi amaçlidir. Teklif veya tavsiye içermez. MÜSTERI’ler, site içerisindeki mevcut hususlari teyit etmeli ve kisisel sartlari dogrultusunda, uygunlugu açisindan bilgi alip, kendisi degerlendirerek karar vermelidir. MULTINET’ten yada internet sitesinden alinan bilgilerin kullanimindan dogacak, dogrudan veya dolayli kayiplardan MULTINET sorumlu tutulamaz.

4.29. Telefon, faks Internet agi, SMS yada MULTINET’in önerecegi diger iletisim araçlari araciligiyla gönderilen mesajlarda, bilginin iletilmeme, bozulma, kaybolma, gecikme veya virüs tasima olasiligina karsi, güvenilirligi yada hatasiz olmasi garanti edilemez. Kisisel ve diger her türlü bilginin MULTINET üzerinden aktarilmasindan ileri gelen, dogrudan veya dolayli kayiplardan MULTINET’in sorumlu olmayacagini, bizzat MÜSTERInin sorumlu olacagini MÜSTERI kabul ve taahhüt eder. MULTINET islemleri için MULTINET kayitlari esas alinacaktir.

4.30. MÜSTERI yada cüzdan hamili ile üye isyeri arasindaki mal ve/veya hizmet alimindan kaynaklanan ihtilaflardan; Multinet Cüzdan ile alinan mal veya hizmetin cinsi, niteligi, içerigi, miktari, ayipli çikmasi, iptali, iadesi vb. konularda MULTINET herhangi bir sorumluluk tasimadigi gibi, bu hususlarda MULTINET ÜYESI ile cüzdan kullanicisi MULTINET MÜSTERIsi arasinda dogabilecek ihtilaflardan hiçbir sekilde MULTINET sorumlu degildir. Bu nedenlere dayali olarak MULTINET MÜSTERI’si, MULTINET’ten her hangi bir talepte bulunamayacagi gibi cüzdan kullanicisi/ek cüzdan hamili dahi MULTINET’ten bir talepte bulunamaz.

4.31. Kayip cüzdan halinde MÜSTERI durumu derhal MULTINET’e bildirecektir. Kayip cüzdanin iptaline kadar geçen dönem içindeki harcamalardan MÜSTERI sorumludur. Cüzdan, iptalinden sonra bulunmasi halinde de, kullanilamaz, MULTINET’e iadesi zorunludur.

4.32. MÜSTERI, tesliminden sonra yaptigi iptaller yada kayip/çalinti cüzdanlar için 5 $(Amerikan Dolari)’dan az olmamak sartiyla MULTINET’in belirleyecegi cüzdan bedelini ödemeyi kabul eder.

4.33. MÜSTERI, MULTINET’in çikardigi cüzdanlari kullan­mak suretiyle, MULTINET tarafindan cüzdanina yapilan yükleme yada kendisine taninan limitler dahilinde gerçeklestirilecek bütün islemlerin imzasi karsiligi olmadan yapilacagini ve yapilan islemlerin sadece MULTINET nezdindeki defter, belge, bilgisayar vb. elektronik ortamda tutulacak kayitlari ile ispat edilecegini kabul ve taahhüt eder.

4.34. MÜSTERI, kendi kullanimina verilmis cüzdanlarin ve eger cüzdan bir tüzel kisilige verilmis ise, isbu sözlesmenin ön yüzünde zikredilen yetkililere ait bilgilerin dogrulugunu, MULTINET tarafindan tayin ve tespit edilen sinirlar çerçevesinde yapilan islemlerin kendisi veya temsil edilen kurulus için baglayici olacagini, bu cüzdanlarin ve cüzdanlarin kullanimi için tavsiye edilen sifrenin kullanimi suretiyle yapilan islemlerin kendisi veya yetkili kisilerce yapilmadigi itirazindan pesinen vazgeçtigini, MULTINET’in kendisi adina veya tüzel kisi adina talimat veren kisinin kimligini ve yetkilerini arastirmakla yükümlü olmadigini, sifrenin kendisinin disinda veya yetkisiz kisiler tarafindan kullanilmasi yada cüzdanin sifresiz kullanimi neticesinde dogabilecek zararlardan bizzat kendisinin/ tüzel kisinin sorumlu olacagini, MULTINET’in sorumlu tutulamayacagini ve dogabilecek zararlardan dolayi MULTINET’i pesinen ibra ettigini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.35. MULTINET’e iletilen talimatlar/siparisler/ödemeler üzerine sözkonusu islemleri gerçeklestirmeye ve kendisine ulasmayan talimatlar/siparisler/ödemeleri dikkate almamaya MULTINET’in yetkili bulundugunu, herhangi bir uyusmazlik halinde MÜSTERI talimatlar/siparisler/ödemelerine iliskin MULTINET nezdindeki kayitlarin geçerli olacagini pesinen kabul eder.

4.36. MÜSTERI, bir yil boyunca aktif olarak kullanilmayan cüzdanindaki yükleme bakiyesini MULTINET e terk ettigini, cüzdanin iptali ile cüzdanda kalan tutarin MULTINET’e gelir kaydedilmesini beyan ve kabul eder.

5. MULTINET’IN SORUMLULUKLARI:

5.1. Her ödeme ve siparis MULTINET’e ulasir ulasmaz, siparis formunda detay bilgisi alinan kartin üretilip MÜSTERI’ye gönderilmesinden sonra karta tanimlanmis/yüklenmis meblag kullanima hazir hale gelir, ancak, MULTINET güvenlik vb. gerekçelerle gerekli görmesi halinde MÜSTERI ile temas saglayarak sözlü onay isteyebilir, bu durumda onay gerçeklesinceye kadar kartlar ile alis veris yapilmasi sistem tarafindan engellenebilir.

5.2. MULTINET, kayip yada yeni kart taleplerini, sehirlere göre farkli olmakla beraber, en fazla 10 is günü içinde yerine getirecektir.

5.3. MULTINET, MÜSTERI’ye üye agi bilgileri hakkinda güncel bilgi saglamak için internet üzerinde web-sitesi olusturacaktir. Ayrica isteyen MÜSTERI’ler için MULTINET, basili yada manyetik-elektronik ortamda bilgi saglayabilir.

5.4. MULTINET, üye agi genisletme çalismalarinda MÜSTERI taleplerini dikkate alacaktir.

 

5.5. MULTINET, MÜSTERI’nin yasaklanmasini arzu ettigi kart veya kartlari en geç 24 saat içinde yasaklayacaktir. Yasaklamanin ardindan ve 7 günlük bekleme süresinden sonra kalan toplam bakiyeleri MÜSTERI’ye yeni bir karta (kart bedelini ve gönderi masraflarini mahsup ederek) yükleme yapmak suretiyle teslim edecektir.

5.6. MULTINET, her siparisin yerine getirilmesinin ardindan MÜSTERI’ye kart, ambalaj bedeli, yükleme tutari, vs hizmet bedeli kadar fatura düzenleyecektir.

5.7. MULTINET, MÜSTERI’ye P.O.S terminalinin bulundugu herhangi bir üye isyeri araciligiyla kartina sifre tanimlamasi yapma, mevcut sifresini degistirme hizmetini sunacaktir.

6-CARI HESAP, BORÇ VE ALACAK KAYITLARI:

MÜSTERI, kendi belirledigi/onayladigi miktarda yükleme/harcama yaptigindan yüklenen/harcanan miktar kadar tutari, MULTINET’e borçlandigini ve borcu ikrar ettigini, ayrica iptal edilen cüzdanlarin yenilenmesinden kaynaklanan yeni cüzdan bedellerini, cüzdanin MULTINET adresi disinda teslimi talep edilmis oldugundan, cüzdanin gönderi masraflarini, cüzdan kullanim ücretleri ile sözlesmenin diger ilgili hükümleri geregince aldigi sair mal ve hizmet alimlari (P.O.S vasitasiyla yapacagi alisverislerde, P.O.S tarafindan üretilecek belgede belirtilecek miktar kadar borçlandigini ve bu tutarin MULTINET nezdindeki hesabindan, üyeisyeri hesabina aktarilmasina iliskin verdigi yetki geregince bununda cari hesabina borç yazilmasini) ve bu tutarlarin faiz, vb. tüm fer’ileri ile birlikte (Ileride mevcut vergi, resim harç, fon vs. oranlari resmi merciler tarafindan artirildigi ve/veya yeni vergi yada fon vs. ihdas edildiginde, bunlarin yürürlük tarihinden itibaren, ayrica bir ihbara gerek olmaksizin uygulanmasini) MULTINET /MÜSTERI cari hesabina re’sen borç kaydedilmesini, varsa MÜSTERI’ye ait alacak belgesi tutarlarinin da ayni hesaba re’sen alacak kaydini taraflar kabul ve taahhüt ederler. MÜSTERI, tüm bu sayilanlar ile ileride taraflarin karsilikli mutabakati ile cüzdana taninacak ek hizmet bedellerini ödemeyi taahhüt eder.

7-EKSTRELERIN DÜZENLENMESI:

Sistemin isleyisi itibariyle her türlü hesap hareketi direk MÜSTERI’nin incelemesine ve denetimine açik tutuluyor olmasi, MÜSTERI’nin bizzat belirledigi miktarlar kadar cüzdanlara yükleme yapiliyor olmasi, cüzdan kullanimlarindan sonra cüzdan kullanicisina P.O.S terminalinden çikan bilgi fisinin bir suretinin veriliyor olmasi, MÜSTERI’nin yükleme tutari ile alis veris rakamini karsilastirmasi ve bakiyeyi sürekli takip ediyor olmasi, esasen harcama ardindan P.O.S’tan çikan bilgi fisinin ayni zamanda hesap ekstresi niteliginde de olmasi nedeniyle bütün bunlarin hesap ekstresinin bildirimi yerine geçecegini ve usulüne uygun itiraz edilmediginde kesinlesmis sayilacagini, MÜSTERI’ye ayrica bir hesap ekstresi gönderilmesine gerek olmadigini taraflar kabul ederler. MÜSTERI, is bu sözlesme kapsamindaki hizmetlerle ve hesaplariyla ilgili olarak belli bir dönemi kapsayan ayrica bir ekstre yada hesap özeti, dekont talep etmeyecegini, talep etmeleri halinde ayrica bunu yazili bildireceklerini, bu durumda ekstre ve gönderi ücretlerini ayrica ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Ancak kullanicinin talebi ile elektronik ortamda ayrica hesap özeti gönderilecektir. Bu itibarla MÜSTERI hesap ekstresi beklemeden MULTINET’e yapmasi gereken ödemeleri gününü aksatmaksizin yapmakla varsa yanlis/fazla yüklemeler konusunda MULTINET’i derhal uyarmakla (gerek MULTINET gerekse kendi zararina sebebiyet vermemesi faiz vs. tehdidi yasamamasi açisindan) yükümlüdür.

8- SIPARIS USULÜ:

MÜSTERI, MULTINET’e siparislerini bizzat müracaatla yapabilecegi gibi, MULTINET tarafindan teknik yeterlilikleri saglandiginda asagidaki teknolojik ortamlardan da siparis verebilecektir. Bu durumda yukarida isleyis ve sorumluluk bölümünde zikredilen hükümler disinda MÜSTERI asagidaki her bir siparis araci için öngörülen sartlari da, kabul ettigini beyan ve taahhüt eder.

8.1.TELEFONLA SIPARIS:

MÜSTERI, MULTINET tarafindan telefon cihazi araciligi ile verilecek hizmetler ile ilgili olarak asagidaki hükümlerin uygulanmasini kabul eder.

8.1.1.MÜSTERI bu hizmetle ilgili sifreyi MÜSTERI Hizmetleri görevlisinden baska kimseye beyan etmeyecek, bu sifrenin kendisi disindaki sahislarca kullanimi suretiyle islem yapilmamasi için yukarida belirtilen gerekli önlemleri alacak, sifrenin üçüncü sahislarca ögrenildiginden süphe ettigi anda derhal MULTINET’i haberdar ede­cek ve sifresini degistirecek, aksi takdirde yetkisiz kisilerce yapilan islemlerden sorumlu olacaktir. MÜSTERI, telefonlarin dinlenmesi sebebiyle kendisine ve MULTINET nezdindeki hesaplarina ait bilgilerin ve sifresinin 3.sahislar tarafindan ögrenilmesi nedeniyle ugradigi/ugrayacagi zararlardan bizzat kendisi sorumlu olacaktir.

8.1.2.MÜSTERI, hizmetin güvenli bir sekilde gerceklestirilmesi amaciyla MULTINET’in gerekli gördügü her türlü tedbiri almasina ve MÜSTERI Hizmetleri görevlisiyle arasindaki görüsmenin her türlü ses kayit sistemi ile tesbitine ve kaydina muvafakat eder. MÜSTERI, kaydedilen görüsme esnasinda veya sesli yanit sistemine veya MULTINET temsilcisine verecegi her türlü bilgi ve talimatlarin MULTINET tarafindan delil olarak kullanilabilecegini ve bunlarin H.U.M.K. m.287 anlaminda kesin delil teskil edecegini kabul, beyan ve taahhüt eder.

8.1.3.MÜSTERI, sifresinin ve MULTINET’in gerekli görecegi sair yöntemlerin kullanilmasi suretiyle telefonda sözlü olarak verecegi talimatlar üzerine gerek kendisine ait gerekse 3.sahislara ait cari hesaplara ödeme ve/veya kartlara yükleme islemleri gerçeklestirme konusunda MULTINET’i yetkili kilar.

8.1.4.MULTINET, telefon cihazi, telefon hatlarindaki arizalar vs. teknik arizalar sonucu hizmetin verilememesi sebebiyle MÜSTERI'nin ugrayabilecegi zararlardan sorumlu degildir.

8.2.MOBIL SIPARIS:

MÜSTERI cep telefonu ile MULTINET’in bu sözlesmenin imzalandigi tarihte sundugu ve/veya ileride sunacagi Mobil Siparis hizmetlerinden yararlanmasi halinde asagidaki hükümler uygulanacaktir. Bu hükümler, hizmetin WAP, GSM, GPRS, SMS v.b sistemler yolu ile veya avuç içi bilgisayar veya sair kablolu veya kablosuz cihaz veya sistemler araciligi ile saglanmasi halinde de geçerli olacaktir.

8.2.1.MULTINET’in SMS uygulamasi ile ilgili olarak verdigi hizmetlerin, MÜSTERI tarafindan bildirilen tele­fon numarasina verilebilecegini, sözkonusu telefon numarasinin degistirilmesi, kaybolmasi, çalinmasi halinde MULTINET’i derhal haberdar edecegini aksi taktirde dogabilecek sonuçlardan kendisinin sorumlu oldugunu MÜSTERI kabul ve beyan eder.

8.2.2.MÜSTERI, gerek kendisi tarafindan gönderilen mesajlarin gerekse MULTINET tarafindan gönderilen mesajlarin geç ulasmasi veya hiç ulasmamasi, gönderilen bilgilerin her ne sekilde olursa olsun kisilerce ögrenilmesi veya 3.kisilerin bu bilgilere ulasmasi nedeni ile MULTINET’in herhangi bir sorumlulugu olmadigini ve bu anlamda MULTINET’den herhangi bir hak ve talebinin olmadigini kabul ve beyan eder.

8.2.3.MÜSTERI, cep telefonu araciligi ile MULTINET kartina yükleme talimatlarinin gerçeklestirilmesine iliskin olarak MULTINET tarafindan olusturulacak sistemler dahilinde MULTINET’e beyan ettigi cep telefonu numarasi ile yapilacak islemlerin kendisi için baglayici olacagini kabul ve beyan eder. MÜSTERI, MULTINET’in gerekli görecegi yöntemlerin kullanilmasi suretiyle, SMS yoluyla verecegi talimatlar üzerine, gerek kendisine ait gerekse 3.sahislara ait cari hesaplara ödeme ve/veya kartlara yükleme islemleri gerçeklestirme konusunda MULTINET’i yetkili kilar.

8.2.4.MÜSTERI, mobil siparis v.b. hizmetler ile ilgili olarak MULTINET sistemlerinde tutulan kayitlarin esas alinacagini ve bu kayitlar dogrultusunda islemlerin yapilacagini pesinen kabul ve beyan eder.

8.3.INTERNET’TEN SIPARIS :

MÜSTERI sifresi ile MULTINET’in bu sözlesmenin imzalandigi tarihte sundugu ve ileride sunacagi internet hizmetlerinden yararlanmasi halinde asagidaki hükümler uygulanacaktir.

8.3.1.MULTINET’in MÜSTERIye internet hizmeti verecek olmasi MÜSTERIye donanim ve yazilim (hardware-software) temini konusunda bir MULTINET taahhüdü olusturmaz.

8.3.2.MÜSTERI MULTINET’in sundugu internet hizmetlerinin verilmesi esnasinda veya her­hangi bir zamanda olusabilecek ariza, vs. teknik sebepler ile bu hizmetlerin verilmesine ara veya son verilmesi yahut hizmetin kesintiye ugramasindan, keza donanim, yazilim (hardware-software) ve internet sunucusundan kaynaklanan aksakliklar sonucu 3.kisilerin kendisine ait bilgilere erisimi nedeniyle MULTINET’in herhangi bir sorumlulugu olmadigini beyan ve kabul eder.

8.3.3.MULTINET, MÜSTERI'nin bu sözlesmedeki taahhütlerine aykiri davranmasi halinde yada herhangi bir sebep göstermeksizin sifresini iptal edebilir ve MÜSTERI’nin bu hizmetten yararlanmasina son verebilir.

8.3.4.MÜSTERI, MULTINET’in gerekli görecegi yöntemlerin kullanilmasi suretiyle, internet yoluyla verecegi talimatlar üzerine, gerek kendisine ait gerekse 3.sahislara ait cari hesaplara ödeme ve/veya kartlara yükleme islemleri gerçeklestirme konusunda MULTINET’i yetkili kilar.

8.4.FAKS ILE SIPARIS:

8.4.1.MÜSTERI MULTINET’e faks yolu ile ulastirdigi talimatlarini, MULTINET’in, yazi asli gibi kabul ederek ve faks teyidi aramaksizin yerine getirmeye yetkili oldugunu beyan ve kabul eder. MÜSTERI, MULTINET’in defter kayitlari ve MULTINET nezdindeki faks cihazinca üretilen faks metinlerinin kesin delil niteliginde oldugunu beyan ve kabul eder. MULTINET, kendisine ulasan faks talimatlari üzerine yaptigi islemlerden veya imza benzerliklerinin sonuçlarindan, makul bir dikkat ve özenle sahte oldugu anlasilamayacak faks metinleri üzerine yapilan islemlerden, kendi faks cihazinin gönderilen faks mesajlarini, ariza, vs. herhangi bir sebeple kabul etmiyor olmasindan, MÜSTERI'nin daha önceki bir faks talimatinin teyidi oldugunu belirtmeden ibraz edecegi yazi aslina istinaden yapilabilecek mükerrer islemlerden ötürü sorumlu degildir.

8.4.2.Isbu sözlesmede yer alan MULTINET hizmetlerinden yararlanilmasi için kendisine sifre verilen ve tüzel kisiyi temsil ve ilzama yetkili olan kisi dogabilecek her türlü zarardan tüzel kisi ile birlikte sahsen sorumludur. Kendisine sifre verilen tüzel kisi yetkililerinin yetkilerinin sona erdigi MULTINET’e yazili olarak bildirilmedigi sürece talimat verenin tüzel kisiyi temsile yetkili oldugunun MULTINET’ce kabulu esastir.

8.4.3.MULTINET tarafindan bu sözlesme kapsaminda verilecek hizmetlerle ilgili olarak MULTINET’in istemi disinda olacak her türlü teknik ariza yada sorun nedeni ile islemlerin tamamlanamamasi, iptal edilmesi halinde MULTINET sorumlu olmayacaktir. MULTINET, bu sözlesme konusu hizmetlerin MÜSTERI’ ye sunulmasi ile ilgili olarak herhangi bir neden göstermeksizin uygulama degisikligi yapabilir veya hizmetin verilmesine ara verebilir veya tamamen durdurabilir.

8.4.4.MÜSTERI, MULTINET’in gerekli görecegi yöntemlerin kullanilmasi suretiyle, faksla verecegi talimatlar üzerine, gerek kendisine ait gerekse 3.sahislara ait cari hesaplara ödeme ve/veya kartlara yükleme islemleri gerçeklestirme konusunda MULTINET’i yetkili kilar.

8.5. Posta servisleri, telgraf, telefon veya diger iletisim sistemlerinin yada tasima ve ulastirma araçlarinin kullanilmasindan ve özellikle iletisim yada tasima sirasinda kaybolma, gecikme, hata, yanlis anlama, anlami saptirma yada mükerrer bildirim yapilmasindan ileri gelen tüm zararlardan ve bunlarin sonuçlarindan MULTINET sorumlu degildir. MULTINET, MÜSTERI'nin telgraf, faks, e-mail, sms, telefonla yapacagi bildirimleri yada verecegi siparis ve talimatlari, ayrica yetkili imzalari tasiyan bir yazi ile teyid edilmis olmadikça gönderilmemis saymakta serbesttir, su kadar ki MULTINET bu sekilde yaziyla teyid edilmemis olan telgraf, faks, telefon, e-mail, sms veya baskaca iletisim veya ulastirma araçlariyla yapilan bildirim­leri veya verilen siparis ve talimatlari, münhasiran kendi takdir ve anlayisina göre yerine getirmekte serbest olup, bu nedenle hiç bir sekilde sorumlu tutulamaz.

9-BILDIRIMLER, SÖZLESME SÜRESI, FESIH:

Müsteriler adres degisikliklerini taahhütlü olarak karsi tarafa bildirmedikçe sözlesmede yer alan adresler geçerli olacak, MUTLINET adres degisikligini web sayfasinda belirtir ve bu adreslere gönderilen her türlü bildirim yada tebligat geçerli olacaktir. Sözlesme imza tarihinden itibaren bir yilligina yapilmis olup, süre hitamindan bir ay önceden yazili olarak bildirilmedigi takdirde sözlesme kendiliginden ayni süre ile yenilenmis sayilacaktir. MULTINET diledigi zaman hiçbir ihtar yada ihbara gerek kalmaksizin sözlesmeyi tek tarafli olarak tazminatsiz fesih yetkisine haizdir. Isbu sözlesmeden kaynaklanan damga resmi MÜSTERI’ye aittir. Sözlesme hangi sebeple fesih edilmis olursa olsun MÜSTERI mülkiyeti MULTINET’e ait olan ve kendi kullanimina tahsis edilmis cüzdani iade etmek aksi takdirde 5$ dan az olmamak üzere MULTINET’in belirleyecegi cüzdan ücretini ödemek zorundadir. Isbu sözlesmenin bazi maddelerinin iptali veya uygulanmasinin imkansiz olmasi yada yürürlügünün kaldirilmasi diger maddelerin uygulanmasini engellemeyecektir.

10-MULTINET KAYITLARININ KESIN DELIL NITELIGI

MULTINET BIREYSEL MÜSTERISI, bu sözlesmeden ve cüzdan kullanimindan dogacak tüm uyusmazliklarda MULTINET defter ve kayitlari ile MULTINET veri tabanlari, elektronik zeminde tutulan tüm bu hesap ve islemlerin, (ses, sms, internet kayitlari vs. dahil) geçerli, baglayici, kesin ve münhasir delil olacagini, bunlara karsi tüm itiraz ve def’i haklarindan ve dava halinde bunlarin usulüne uygun tutuldugu hususunda yemin teklif haklarindan pesinen feragat ettiklerini kabul eder. Bu madde HUMK 287 maddesindeki yazili delil sözlesmesi niteliginde olup, yukaridakilerden baska delil ikame edilemez.

11-MULTINET’IN TEMLIK VE REHIN SERBESTISI:

MULTINET, MÜSTERI’nin onayinin alinmasina veya bildirimde bulunmasina gerek olmaksizin tüm hak ve vecaibi ile birlikte bu sözlesmeyi yada MÜSTERI ile olan ticari iliskisini tamamen veya kismen yurtiçi veya yurtdisinda herhangi bir kurulusa devir ve temlik edebilir veya rehin edebilir. Bu hususun dahi MÜSTERI’ye ayrica tebligine gerek olmayip, MÜSTERI’nin yapacagi mal ve hizmet alimlari sirasinda üyeisyerleri’nde kendisine her islem sonucunda verilen P.O.S terminalinden çikan bilgi fisine yazilan yazi ile bildirilmesinin yeterli olacagini, ayrica bir teblige gerek olmadigini MÜSTERI kabul ve taahhüt eder.

12-YETKILI MAHKEME:

MULTINET BIREYSEL MÜSTERISI ile MULTINET arasinda dogabilecek ihtilaflarin çözümünde ISTANBUL/KADIKÖY ILÇE Mahkeme ve Icra Daireleri’nin yetkili oldugunu taraflar kabul ederler. MULTINET BIREYSEL MÜSTERISI webdeki onay tusunu tiklayarak 12 maddeden olusan isbu sözlesme sartlarini okuduklarini ve kabul ettiklerini onaylamis olurlar.

Kapat